İzmir Vapur Sefer Saatleri

Android için İzmir Vapur Seferleri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.5 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Mert Adsay
İzmir Vapur Sefer Saatleri uygulamasını kullanarak İzmir' de sefer yapan vapurların hareket ve varış saatlerini görüntüleyebilirsiniz.

İzmir Vapur Sefer Saatleri uygulamasını kullanarak İzmir' de sefer yapan vapurların hareket ve varış saatlerini görüntüleyebilirsiniz.

Son derece kolay şekilde kontrol edilebilen ve oldukça kullanışlı şekilde tasarlanmış olan İzmir Vapur Sefer Saatleri uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sadece indir butonuna basmaktır. Düşük boyutlu olarak tasarlanmış olan cihazınızda çok az yer kaplayarak kullanım alanını daraltmayacak olan İzmir Vapur Sefer Saatleri uygulaması, ulaşım için vapur seferlerini tercih eden kullanıcıların cihazlarında mutlaka bulunmalı.

İzmir Vapur Sefer Saatleri uygulaması ile İzmir' de sefer yapan vapurların kalkış ve varış saatlerini öğrenebilirsiniz. Bunun için sadece kalkış ve varış iskelelerini seçmeniz yeterlidir. Uygulama sizin için son baktığınız seferi hafızasında tutarak uygulamaya giriş yaptığınızda bu seferi size sunuyor. Bu sayede sık kullandığınız seferler için her defasında iskele seçimi yapmak zorunda kalmayacaksınız. İzmir Vapur Sefer Saatleri uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yüklemek için sadece indir butonuna basmanız yeterlidir.

Daha Fazla Göster
İzmir Vapur Sefer Saatleri indir